Neden Derin Parti Evi

Yeni bir yaşa girmenin heyecanı; bir bebeğin doğumunu beklerken yaşadığımız coşku; nişan, kına gecesi, bekarlığa veda, gelin adayının heyecanına ve mutluluğuna ortak olmak için en yakın arkadaşlarının hazırlayacağı bridal shower ya da sadece eğlenmek için hazırlayacağınız temalı bir parti, ne kadar da çok sebep var değil mi yaşamımızda parti organizasyonları için. Dilerseniz temanızı siz seçin, dilerseniz partiyi adım adım birlikte planlayalım. Ama emin olun ki partiniz mükemmel bir dekora sahip olacak.

 

Neler mi hazırlayabiliriz partinizde? 

Partinin temasına ve sizin isminize özel hazırlayacağımız bardaklar, tabaklar, su şişeleri, pipetler, masa isim kartları, davetliler için özel olarak tasarlanmış teşekkür kartları, hediye çantaları, kutuları, rengarenk peçeteler, peçete halkaları ile süslenmiş rüya gibi bir masa.

İsminize ve temaya uygun bir banner ve uçan balonlarla ve yine size özel tasarlanmış posterlerle partiniz bambaşka olacak. Aynı zamanda her yaş için vazgeçilmez olan minik çikolata kutuları, şekerlemeler, temaya özel şekerleme paketleri ile parti sırasında nostaljik makinelerimizle yapacağımız patlamış mısır ve pamuk şekerler partinize ayrı bir tat katacak.

Şeker hamurlu temaya uygun doğum günü pastası, cup cake ve kurabiyelerde bu ortamın en tatlı detayları olacak.

Genç kızların, yetişkinlerin, gelin adaylarının partilerinde kullanacağımız tüller, danteller, kolyeler, taçlar, tokalar, bilezikler, süslü püslü aynı zamanda şık detaylar unutulmaz hatıralar bırakacak zihninizde, kalbinizde.

Ve eğer isterseniz partinin temasına uygun baskılı tshirtler ve yine temaya uygun kostümlerde partiye eşlik edecek. Kısacası hayal edilebilecek bütün detayları sizin için planlıyor, organize ediyoruz.

Bunca güzelliği yaşamak için çok uzaktayım diye üzülmeyin, dilediğiniz tema setleri tercihleriniz doğrultusunda hazırlanıp en kısa sürede size kargo yoluyla ulaştırılabilecektir.

 

Samimiyetle profesyonelliği birleştirip sınırsız hayal gücüyle büyüleyici güzellikler sunan bir mutluluk ve memnuniyet yaşamak istiyorsanız DERİN PARTİ EVİ...

 
 
2011© Derinpartievi.com - Tüm telif hakları saklıdır.
Bu web sitesinde kullanılan tüm görsel ve yazılı içerikler Derin Parti Evine ait olup, izinsiz kullanılması halinde yasal işlem uygulanacaktır.